zaloguj się   |   
RSS

Witamy na stronie ...

„Kompetentne kadry oświaty kapitałem regionu – II edycja” nr POKL.09.04.00-16-001/10

Projekt realizowany jest w partnerstwie: Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Informatycznego i Politechnicznego w Opolu (WODIiP), Wojewódzki Ośrodek Metodyczny (WOM), Regionalne Centrum Kształcenia Języków Obcych (RCKJO)

Projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Dz. 9.4 „ Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty”

Wersja do druku

Aktualności

Joomla - NOWE SZKOLENIA

12.10.2010
Rusza nabór na nowe szkolenia z Joomli na poziomie podstawowym oraz zaawansowanym - i to od razu w dwóch grupach, i w dwóch miejscowościach do wyboru: w Opolu i w Strzelcach Opolskich. Szczegółowe informacje w dziale "Lista kursów".

Edycja zdjęć cyfrowych

05.10.2010
Są już znane terminy zajęć "Edycja zdjęć cyfrowych". Szczegóły w dziale "Lista kursów". Proszę o zapisywanie się do wybranej grupy.

Edycja zdjęć cyfrowych

29.09.2010
Rusza nabór na jesienne szkolenia z edycji zdjęć cyfrowych. Szczegółowe informacje znajdują się w dziale "Lista kursów". Zapraszam do zapisywania się.

Zapisy na szkolenie "Metodyka przygotowania do egzaminu technik pojazdów samochodowych"

13.09.2010
Przyjmujemy zapisy na szkolenie "Metodyka przygotowania do egzaminu technik pojazdów samochodowych". Szkolenie odbędzie się w Zespole Szkół Mechanicznych w Nysie. Szczegółowe informacje i zapisy u Pana Tadeusza Gabis (tgabis@op.pl)